Súťaže v aranžovaní s tematikou sviatku zaľúbených

V období sviatku sv. Valentína sa  uskutočnili dve súťaže v aranžovaní. Z dôvodu súčasnej situácie ohľadom Covid – 19 sa uskutočnili on-line.

Prvou súťažou v aranžovaní kvetín bol Malinovský Valentín (13. ročník). Do súťaže bolo zapojených 45 prác z 8 škôl zo Slovenska, Maďarska a Rumunska. Našu školu reprezentovala Anna Brezániová z III. Z. Úloha bola vyhotoviť Valentínske srdiečko na zavesenie z prírodného rastlinného materiálu.

Druhá súťaž  bola tiež venovaná ku dňu Valentína. Túto  súťaž usporiadala SAKF (Slovenská asociácia kvetinárov a floristov). Bola to foto súťaž pre členov SAKF. Zúčastnilo sa 14 prác od profesionálov aj študentov. Témou bolo „Srdiečko z lásky“ – srdiečko k Valentínovi zo živých a prírodných materiálov. Našu školu reprezentoval Jozef Hrabovský z II.V.

Našim študentom za reprezentovanie školy ďakujeme a prajeme ešte veľa ďalších úspechov.

Ďakujeme i Ing. Jarmile Dudoňovej za prípravu žiakov.

Hotový aranžmán zavesený spredu