Výstava Mladý tvorca v Nitre

Dňa 26. 04. 2018  sme sa s pani profesorkou Mičurovou a vybranými žiakmi  2. a 3. T a 3. AZ triedy zúčastnili 26. ročníka  prezentačnej výstavy školy pod názvom „Mladý tvorca 2018“ v areáli výstaviska agrokomplex Nitra. Žiaci prezentovali jednotlivé odbory na našej škole a svoju činnosť.

Študentské spoločnosti predstavili v rámci odboru Regionálny cestovný ruch tematické  katalógy svojich produktov, letáky a upomienkové predmety:

  1. ročník v rámci predmetu VCR pod vedením JA Slovensko:

Triptour: Objavovanie krás na vrcholoch Severopovažského regiónu

Sidetour: Letné tábory pre deti

  1. ročník v rámci predmetu VCR pod vedením JA Slovensko:

CETAtour: Severopovažský región z vtáčej perspektívy

MovieT: Filmový cestovný ruch

Študenti z odboru Záhradníctvo predviedli ukážky aranžovania a záhradnej architektúry.

Všetci sme  mali príležitosť prakticky aplikovať komunikačné zručnosti v styku nielen s návštevníkmi ale i ostatnými vystavovateľmi.  Zúčastnili sme sa  prezentácií ostatných  škôl a porovnávali naše silné a slabé stránky. Výstava bola vynikajúcou príležitosťou nielen dôstojne prezentovať tvorivé odbory na našej škole ale i nadviazať nové priateľstvá a získať bohaté skúsenosti.

Tešíme sa, že budúci rok navštívime výstavu opäť s novými nápadmi.

Žiaci II. T, III. T, III. AZ triedy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Write a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.