Stredoškolská odborná činnosť – Český Těšín

Dňa 30. 03. 2017 sa študenti našej školy Dávid Breja (II. AZ) a Erika Podhorská (III. K) ako čestní hostia zúčastnili školského kola postupovej súťaže Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorá prebehla na Albrechtovej střední škole v Českom Těšíne, p. o. – Střední škola zemědělská. V Českej republike prebieha 39. ročník tejto súťaže.  Dávid Breja prezentoval svoju prácu na tému Pestrec mariánsky – význam a agrotechnika pestovania a Erika Podhorská predviedla prácu na tému Výcvik psa záchranára na prehľadávanie ruín budov podľa MP IRO.

Naši študenti predviedli svoje teoretické vedomosti, no najmä praktické zručnosti v daných oblastiach na vysokej úrovni. Našu školu prezentovali v konkurencii českých a poľských študentov a patrí im veľká vďaka a uznanie, pretože podali mimoriadny výkon a ich práce zožali obrovský úspech.

 

Mgr. Michaela Mravcová

Write a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.