Veľkonočné aranžovanie „Škola bez hraníc“

Dňa 28. marca 2017 sa na našej škole konal 0. ročník súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetín v rámci cezhraničnej spolupráce  pri príležitosti Veľkonočných sviatkov s názvom: „Veľkonočné aranžovanie.“ Súťaž nadviazala na volejbalový turnaj Volley MixCup z projektu „Škola bez hraníc.“ Stretli sa tri družstvá po dvoch žiakoch z troch štátov a troch škôl: Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Žilina, Albrechtova střední škola, Český Těšín a Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu.

Svoje schopnosti si zmerali v dvoch úlohách: Veľkonočný venček na dvere a Vysadzovaný veľkonočný kôš do interiéru.

Po zrátaní všetkých bodov poradie škôl bolo: 1. Česká republika – 2. Poľsko – 3. Slovenská republika. Našu školu reprezentovali žiaci II. AZ triedy Monika Nechalová a Jozef Hrabovský.

Práce hodnotila trojčlenná porota v zložení Karol Slocík – Kvety Záhrada Bytča, Ing. Jarmila Dudoňová, zástupca družobnej školy.

Všetkým ďakujeme za pomoc, spoluprácu a žiakom za reprezentáciu školy.

 

Write a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.