Olympiáda v ANJ

Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 18. 01. 2017 sa študent IV. T triedy – Matej Meluš zúčastnil okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, ktoré sa konalo v priestoroch gymnázia v Bytči.  Matej Meluš úspešne reprezentoval našu školu v 27. ročníku tejto súťaže a v kategórii 2. D obsadil prvé miesto v konkurencii   študentov všetkých stredných škôl v okrese Žilina.

Úspešne zvládol súťažné úlohy: čítanie s porozumením, počúvanie s porozumením, úlohy zamerané na slovnú zásobu a ovládanie gramatiky. Porota ocenila jeho komunikačné zručnosti, ktoré predviedol pri tvorení príbehu na základe vizuálneho podnetu a rolovej úlohy. Celkovo získal v súťaži 59,16 bodov. Študenta na súťaž pripravovala Mgr. Michaela Mravcová. Našu školu bude reprezentovať v krajskom kole, ktoré sa uskutoční 15. 02. 2017 na Gymnáziu v Čadci.

Držíme mu palce!!!

V Žiline, 20. januára 2017

Mgr. Michaela Mravcová

 

Write a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.