Deň otvorených dverí

Dňa 16. februára 2023 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Vyučujúci spolu so žiakmi pripravili pre našich uchádzačov zaujímavý program. Okrem prezentácií odborov aj iné akcie: ukážka práce v dielni, úprava srsti psov, aranžovanie, Mini ZOO, prezentácia školskej jedálne, študenti odboru Cestovný ruch pripravili voňavé občerstvenie v čajovni a školský bufet, ukážky výcviku psov predviedli študenti odboru Kynológia aj profesionálny policajný psovod – náš bývalý študent. Prednášku na tému Ako sa uplatniť na trhu práce pripravil tiež náš bývalý žiak. A že „hnojári“ radi športujú, o tom sa mohli naši návštevníci presvedčiť  v telocvični, kde prebehol futsalový turnaj chlapcov a dievčat.

Dôležitou súčasťou sa stala možnosť napísať si cvičný test na prijímačky. Veríme, že  s mnohými uchádzačmi sa stretneme a stanú sa dôležitou súčasťou našej školy.